هزینه طراحی لبخند چقدر است؟

هزینه طراحی لبخند

هزینه طراحی لبخند

همان طور که می دانید داشتن لبخند زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس و زیبایی دو چندان چهره می شود، برخی از افراد به دلیل وجود مشکلات لثه ای و دندانی زیبایی لبخند خود را از دست داده اند و دنبال راهی برای از بین بردن این مشکلات هستند، اولین قدم، مراجعه به دندانپزشک متخصص می باشد که با معاینه و عکسبرداری مشکلات دهان و دندان بیمار را مشخص می کند و اقدام به درمان  مشکلا می کنند، اما یکی از سوالات متداولی که برای بیماران به وجود می آید این است که هزینه طراحی لبخند یا همان اصلاح لبخند چقدر خواهد بود؟

هزینه طراحی لبخند

عوامل موثر در هزینه طراحی لبخند چیست؟

  • دندانپزشک متخصص: هزینه طراحی لبخند بسته به تخصصی که دندانپزشک دارد می تواند متفاوت باشد، همچنین هرچه مهارت و تجربه دندانپزشک بیشتر باشد هزینه ها نیز بیشتر خواهد بود.
  • موقعیت جغرافیایی: معمولا هزینه های دندانپزشکی در شهر های بزرگی مانند شیراز و یا تهران نسبت به شهر های کوچک بیشتر خواهد بود.
  • روش انجام طراحی لبخند: برای طراحی لبخند ممکن است برای هر بیمار روشی جدا انجام شود و هزینه هر روش با روشی دیگر بسیار متفاوت می باشد در ادامه این مطلب روش های طراحی لبخند را به شما معرفی می کنیم و با کیلیک بر روی آن ها می توانید از هزینه دقیق هر روش را مطلع شوید.

آیا بیمه هزینه اصلاح لبخند را به بیمار پرداخت می کند؟

با توجه به وضعیت بیمه بیمار و نوع بیمه برخی از بیمه ها بسته به روش طراحی لبخند اگر جز روش های زیبایی دندان مانند ( کامپوزیت دندان یا لمینت دندان ) نباشد معمولا درصدی و یا به صورت کامل هزینه به بیمار برگرداننده خواهد شد.

هزینه طراحی لبخند

انواع روش های طراحی لبخند

هزینه طراحی لبخند چقدر است؟

با توجه به عواملی که در بالا ذکر شد هزینه اصلاح طرح لبخند بسته به روش ها و عوامل متفاوت می باشد، برای آگاهی از هزینه دقیق طراحی لبخند باید به دندانپزشک مراجعه کنید.

هر گونه کپی برداری از این محتوا ممنوع و شامل پیگرد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.